مسابقه وبلاگ نویسی

پنجشنبه 16 / 9
14:30
admin

 

با سلام خدمت تمامی کاربران بست بلاگ

تیم مدیریتی بست بلاگ به عنوان اولین سیستم وبلاگدهی بدون تبلیغات بنری در نظر دارد تا به مناسبت روز دانشجو

مسابقه وبلاگنویسی برگزار نموده و به نویسندگان برتر جوایزی که در ادامه گفته خواهد شد را اهدا نماید.

وبلاگ نویسان عزیز می توانند با موضوع آزاد از 16 آذر تا 20 بهمن اقدام به ثبت وبلاگ در بست بلاگ نموده و اقدام به تولید محتوا نمایند. در نظر داشته باشید که محتوای ارائه شده در وبلاگ ها به هیچ عنوان نباید کپی شده از سایت دیگری بوده باشد و لینک هیچ وب سایت و یا وبلاگ دیگری در نوشته ها به هیچ عنوان نباید قید شده باشد. خوانایی ، گیرایی و رعایت اصول سئو ( در کل کاربر پسندی محتوا) در نوشته ها از اصلی ترین بخش هایی است که وبلاگ نویسان عزیز میتوانند در این بخش از آن امتیاز دریافت نمایند.

افرادی که مایل به شرکت در قرعه کشی ویژه روز دانشجو تا 22 بهمن هستند میتوانند با استفاده از لینک ثبت نام و یا مراجعه به وب سایت بست بلاگ اقدام به ثبت وبلاگ خود نمایند. پس از ثبت بلاگ مورد نظر خود برای شرکت در مسابقه آدرس وبلاگ خود را از طریق فرم تماس با ما برای بخش پشتیبانی ارسال نموده تا وبلاگ شما در لیست قرعه کشی شرکت داده شده و نظارت بر روی فعالیت وبلاگ شما آغاز شود.

بررسی کمی و کیفی وبلاگ ها تا 20 بهمن ماه ادامه خواهد داشت و طی دو روز جمع بندی و به 10 وبلاگ برتری که بیشترین امتیاز را در این مسابقه کسب نمایند جوایز به شرح زیر اعطا خواهد شد.

وبلاگ اول  تا سوم : یک دامنه IR

وبلاگ چهارم: شارژ 5 هزار تومانی اپراتور همراه

وبلاگ پنجم: شارژ 2 هزار تومانی اپراتور همراه  

وبلاگ ششم تا دهم : شارژ یک هزار تومانی اپراتور همراه

جایزه ویژه در نهایت به مدیران وبلاگ هایی که بهترین محتوا را در طول مدت مسابقه وارد نمایند ارائه خواهد شد و این اشخاص ( بدون محدودیت ) به استخدام تیم محتوای بست بلاگ با حقوق ثابت در خواهند آمد.

توجه به این نکته ضروری می باشد که تعداد بالای پست های ارسالی منوط بر انتخاب وبلاگ شما به عنوان وبلاگ برتر نخواهد بود و محتوای بهینه و اصولی بیشترین تاثیر را در انتخاب وبلاگ برتر خواهد داشت.

پس وقت را تلف نکرده و هم اکنون  بست بلاگی شوید.

 

 


برچسب‌ها: <-TagName->
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به خبرهای سیستم وبلاگدهی بست بلاگ است. || طراح قالب bestblog.ir